• olasılıksız ın gereksiz bir kitap oluşu

  7.
  Okumadan önce çevrede aşırı ama aşırı övmüşlerdi bu kitabı. Öyle olunca beklenti tavan yapıyor. Yani güzel bir kitap ben beğendim ama bu aşırı öven kesime hak veremiyorum.
  1 ... elpis in smyrna
 • şu an dinlenen şarkının en güzel cümlesi

  1447.
  Lay layyy layy ehehhhe
  Doldur kardeşim doldur yaa
  Meyhaneci... koy... içki koy yaa.
  Hadi şerefine...
  Sağol bey be sağol yaa... ahhahahahaa...
  Terkedicekler nası olsa biliyosun di mi sen de.
  Sağol abi...

  (bkz: tanju okan) (bkz: koy koy koy)
  ... elpis in smyrna
 • anın görüntüsü

  35887.
  Tercihler başlasın.
  anın görüntüsü
  12 -8 ... elpis in smyrna
 • sözlük yazarlarının itirafları

  172834.
  tercih yapmayacağım yani yaptım ama hepsi uçuş ve gelmesi neredeyse imkansız yerler. Bayramdan sonra ailem zorla telefonumu alıyor. Sosyal medyaya veda ediyorum mecburen. Belki arada sözlüğe girerim fırsat bulursam.
  Bana inanan insan sayısı çok fazla ama inanmayan 1 kişi var sırf o inanmıyor diye daha çok çalışmak istiyorum. Benim aşka meşke ayıracak zamanım yok. Her gün kütüphane ve özel ders ile geçecek günlerim. sözlüğün hukukçuya ihtiyacı olursa danışmanlık ücreti almam ileride bu da size kıyağım olsun.

  ben inanıyorum yaparım. potansiyelim baya var ama çalışmayı sevmediğim ve rahatıma aşşşırı düşkün olduğum için böyle oldu bu sene. Ve hadi bakalım neler olacak görelim. Arada kafayı sıyırırım kesin o sırada buraya sığınacağım.
  Kimsenin umrunda değil ama hepinize söz bu sene güzel şeyler olacağına söz veriyorum. Sınav sistemini tanımış oldum. Gerisi bana kaldı artık. heyecan da yapmazsam azcık matematik de artarsa harika şeyler olur.


  Elinde fazladan veya vermek istemeyi düşünen, çöpe gitmesin dediğiniz ders kitapları varsa bir mesaj uzağınızdayım. Her türlü yardımı kabul ederim.
  7 ... elpis in smyrna
 • yeni şeyler getiriyorum